Dejte sbohem estetickým zákrokům a výplním

Pleťové inteligentní sérum s patentovaným peptidovým komplexem Alpha-3 Peptid™ STRIVECTIN – Peptide Plump Line Filling Bounce je vhodné pro intenzivní vyhlazení. Cílí na 3 hlavní stavební složky pleti, kterými jsou kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou. Zpevňuje pleť zevnitř, vyhlazuje její strukturu a vyplňuje vrásky. Výsledkem je zářivá a mladistvě pružná pleť.

Receptura inteligentního séra je založena na patentovaném peptidovém komplexu Alpha-3 Peptid™, který se dokáže v pokožce zacílit na 3 její přirozené stavební kameny: kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou. Postupem času právě těchto složek v pleti ubývá. Pokožka ztrácí vnitřní oporu – bortí se, ztrácí objem a je náchylnější k vzniku vrásek.

Receptura inteligentního séra účinně cílí na všechny zmíněné základní stavební složky pleti, a tak intenzivně zdokonaluje vzhled pleti. Vyhlazuje a redukuje již vzniklé vrásky (včetně výrazných vrásek na čele), dodává pleti objem, pružnost a mladistvý vzhled. Zanechává ji hladkou a zářivě rozjasněnou.

Proč si sérum zamilujete:

  • Intenzivní vyhlazující efekt
  • Vyplňuje vrásky a zpevňuje pleť
  • Viditelně redukuje i vrásky na čele
  • Dodává pleti jas a zářivost
  • Pleť získává pružný a mladistvý vzhled

Účinné složení:

  • Alpha-3 Peptide™ – patentovaný peptidový komplex se zaměřuje na pleti přirozený kolagen, elastin a kyselinu hyaluronovou. Pleť je tak viditelně hladká.
  • Extrakt z kořene kurkumy – rozjasňuje pleť a dodává ji zářivější tón. Současně chrání před enviromentálními stresory, pomáhá zachovat a obnovit mladistvý jas pleti.
  • Extrakt z červených řas ‒ doplňuje přirozenou hydrataci pleti a zadržuje v ní

Doporučené použití:

Každé ráno a večer aplikujte na vyčištěnou pokožku – zaměřte se na místa s výraznějšími vráskami.

Nechejte sérum plně vstřebat do pleti a poté aplikujte krém na obličej.

Značka Strivectin patří k průkopníkům na poli peptidů – využitím aminokyselin v pleťové péči se začala poprvé zabývat před 20 lety. Odborníci v laboratořích od té doby pracovali na vytvoření dokonalého peptidu.

Cena: 1 899 Kč / 30 ml

Více se o přípravcích značky Aurio dozvíte na:  www.aurio.cz