Waterdrop® Microdrink ICE TEA RASPBERRY je hitem pro svátek i všední den

Léto sice ještě nezačalo, ale letní počasí se už předvedlo a připravilo malou ochutnávku toho, na co se můžeme těšit v nadcházejících týdnech. K horkému počasí bezpochyby patří perfektní nápoj, který vás během vysokých teplot nejen osvěží, ale také dodá tu správnou letní atmosféru. Ledový čaj je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších letních nápojů, který se těší velké oblibě po celém světě. Podle statistik se ročně vypije více než 2,2 miliardy litrů ledového čaje a jeho obliba stále roste. Ledový čaj je nejen osvěžující, ale poskytuje také řadu zdraví prospěšných látek, což z něj činí ideální nápoj pro letní dny.

Příprava domácího čaje je trochu náročnější, ale jeho jedinečná chuť za to rozhodně stojí. Pro rychlou volbu je tu Microdrink ICE TEA od společnosti waterdrop®, která představuje novou příchuť Raspberry. Díky dokonalé kombinaci trpké maliny a kvalitního černého čaje osvěží a povzbudí tělo i mysl během horkých letních dnů. A co je skvělé, je bez cukru a plný chuti.

Nový Microdrink ICE TEA Raspberry je ideálním společníkem na cesty nebo výlety k vodě. Stačí přidat kapsli do vody a zažít osvěžující chuť malin spolu s hlubokým aroma černého čaje. Dokonalý nápoj se nejlépe pije v dokonalé skleněné láhvi, jejíž součástí je i limitovaná edice Summer Ombre ve svěžích letních tónech, která doplní každý outfit.

Malinová novinka doplňuje řadu stávajících příchutí a vychutnat si tak můžete nejen novou malinu, ale i broskev, citron a borůvku.

Přivítejme léto ve velkém stylu!

Microdrink ICE TEA RASPBERRY - 229 Kč

Svěží a šťavnatý nápoj s lehce květinovými tóny, to je osvěžující malinový ledový čaj bez cukru. Obsahuje jen černý čaj, přírodní výtažky z ovoce a rostlin, vitamíny C/B3.

Je bez cukru a konzervantů a obsahuje jen 4 kalorie na jeden microdrink. Má nízký obsah kofeinu. Příprava je jednoduchá, vhoďte jednu kostku do 400 – 600 ml studené vody a počkejte až se zcela rozpustí. Pak už si jen užijte malinové osvěžení.

Lahev z vysoce kvalitního borosilikátového skla v matném provedení je k dispozici ve třech jedinečných barevných provedeních

Objem 600 ml, cena 759 Kč.

www.waterdrop.cz