Béžová je vhodná pro milovnice ležérní i elegantní módy

Béžová barva je nadčasová, univerzální, a navíc sluší úplně každému. Stačí pouze najít ten správný odstín a takové kousky se vám v šatníku rozhodně neztratí.

Letos je hitem škála odstínů od mléčné kávy až po světle hnědou. Béžové tóny se objevují napříč celými módními kolekcemi, od topů a triček, přes bundy a svetry až po šaty. Na své si přijdou jak milovnice ležérní, tak elegantní módy.

Kousky ve světlých neutrálních barvách by vám rozhodně neměly v šatníku chybět. Působí mladistvě a svěže a jsou skvělou alternativou k jiným klasickým barvám, jako je tmavě modrá a šedá. Béžové kousky se snadno kombinují mezi sebou navzájem, můžete vytvořit zajímavý monochromatický look, ale tato barva si výborně rozumí také s bílou, pastelově modrou, pudrovou růžovou, khaki, nebo výraznými sytými tóny, jako je například fuchsiová. Béžová skvěle vypadá také s nestárnoucím denimem. 

Krémové odstíny najdeme i na doplňcích a obuvi. Udělejte si radost novými mokasínami, teniskami či kabelkou v neutrálních tónech.