Účesy, které zazářily na Grammy si můžete snadno vytvořit i vy...

Udílení cen Grammy je každoročně napjatě sledováno nejen milovníky hudby, ale také módní policií, která si bere na paškál umělce a jejich róby, líčení i účesy. Některé vlasové stylingy, jež zazářily na prestižním předávání hudebních ocenění, si ale můžete vytvořit i vy sama ve své koupelně. Poradíme vám, jak vyčarovat účes ve stylu hvězd Olivie Rodrigo, SZA nebo Coco Jones.

Účesy na předávání 66. ročníku Grammy pocházejí ze salónu renomovaných stylistů, ve skutečnosti si ale hvězdný look jako z červeného koberce můžete vytvořit i sami, stačí mít ty správné stylingové nástroje. Kadeřníci hvězd nám poodhalili zákulisí a nechali nahlédnout pod pokličku příprav…

Olivie Rodrigo: Jemné vlny ve stylu starého Hollywoodu

Americká herečka a zpěvačka Olivia Rodrigo je hvězdou kanálu Disney Channel, kde se proslavila v seriálech Bizaardvark nebo Muzikál ze střední: Seriál. Účes à la starý Hollywood jí pro příležitost Grammy vytvářel její kadeřník Clayton Hawkins.

Jak si účes vytvoříte i vy?

 1. Nejprve Clayton Hawkins prosušil umyté vlasy fénem Supersonic™ Professional Edition.
 2. Poté použil multistyler Dyson Airwrap™ s nástavcem na dlouhé vlasy, aby měl účes Olivie větší objem.
 3. Dále využil žehličku na vlasy Dyson Corrale™ s pohyblivými destičkami, díky které prameny dokonale vyhladil. Za pomoci této žehličky lze vytvořit nejen rovné vlasy, ale také skvělé vlny, jako má Olivia. Stačí vložit pramen mezi ramena přístroje a při projíždění otočit žehličkou o 360 stupňů. Žehlete s takto obmotaným pramenem až ke konečkům. Opakujte s dalšími prameny a střídejte směr rotace.
 4. Nakonec zafixujte účes stylingovým produktem.

SZA: Elegantní hladký a lesklý účes à la Morticia z Adams Family

Americká R&B zpěvačka a skladatelka Solána Imani Rowe, která vystupuje pod jménem SZA, mívá obvykle kudrnaté vlasy, ale na letošních Grammy překvapila dokonale hladkým účesem. A vypadala skvostně! Jak je možné, že z afro hřívy vznikl naprosto vyhlazený styling, který by jí mohla závidět i Morticia z Adamsovy rodiny? Její kadeřnice Devanté Turnbull použila naprostou novinku ve světě vlasového stylingu – vysoušecí žehličku na vlasy Dyson Airstrait™, která narovnává vlasy už během vysoušení, navíc bez použití extrémních teplot, takže se hříva vyhladí s mnohem menším poškozením, než když se prameny rovnají klasickou žehličkou.

Jak si účes vytvoříte i vy?

 1. Pro přípravu vlasů použila Devanté Turnbull vysoušecí žehličku Dyson Airstrait™, která umyté mokré vlasy vysušila a současně narovnala. Protože má SZA od přírody kudrnaté vlasy, nastavila vlasová stylistka teplotu na nejvyšší stupeň 140 °C, u jemných vlasů stačí i nižší nastavení (80 °C nebo 110 °C). Použití je jednoduché: Stačí upevnit pramen mezi ramena a přejíždět pomalu od kořínků ke konečkům.
 2. K naprostému uhlazení použila kadeřnice žehličku na vlasy Dyson Corrale s pohyblivými destičkami nastavenou na 210 °C.
 3. Aby vlasy zpevnila, nanesla gel göt2b Brow & Edge a použila fén Dyson Supersonic Professional Edition nastavený na 80 °C, na který nasadila nástavec Flyaway proti polétavým vlasům. Díky němu se skryjí poletující vlásky pod delší vlasy, takže povrch zůstává naprosto hladký, lesklý a hedvábný.

Coco Jones: Nedbale elegantní slavnostní drdol

Zpěvačka, skladatelka a herečka Courtney Michaela Jones, známá jako Coco Jones vyniká nejen hereckým talentem, ale i svým jedinečným hlasem. Zabodovala singlem ICU a letos si odnesla svou první sošku GRAMMY ve tvaru gramofonu v kategorii Nejlepší R&B výkon. Na předávání cen zazářila v odvážném třpytivém outfitu, který odhaloval sexy dekolt, k němuž si nechala od své kadeřnice Ashanti Lation vytvořit vysoce vyčesaný drdol. Na červeném koberci i mimo něj vypadala opravdu luxusně!

Jak si účes vytvoříte i vy?

 1. Nejprve Ashanti Lation použila k rychlému a efektnímu stylingu multistyler Dyson Airwrap™ s nastavením vysoké teploty a nástavec s měkkým vyhlazovacím kartáčem.
 2. Vyhlazené vlasy následně stáhla dozadu a vyčesala na temeni vysoký drdol.
 3. Aby vytvořila ležérní styl, nechala vepředu volné prameny a z nich vytvořila za pomoci Airwrapu jemné vlny, které dokonale orámovaly obličej. Pár pramínků nechala volných i kolem uší a také vykukovat z drdolu.
 4. Nakonec celý účes zafixovala extra silným lakem na vlasy.

Více informací najdete na www.dyson.cz