Leťte s Emirates do Dubaje a získejte volné vstupenky na tři nejvyhledávanější atrakce

Letecká společnost Emirates dnes spustila novou nabídku pro cestující, kteří plánují zahájit rok 2023 novými zážitky cestou do Dubaje. Od 16. od 29. ledna 2023 budou moci zákazníci, již si zakoupí zpáteční letenku společnosti Emirates do Dubaje nebo s mezipřistáním v Dubaji, využít také bezplatné vstupenky do tří nejoblíbenějších atrakcí města: vyhlídky At the Top, Burdž Chalífa , dále Dubai Fountains Boardwalk Experience a na 45minutovou prohlídku Yellow Boats Atlantis Blast Tour.

  • At the Top, Burdž Chalífa: Prohlédněte si Dubaj z oblaků na vrcholu nejvyšší budovy světa Burdž Chalífa a vychutnejte si panoramatický výhled na celé město – od nedotčených pláží až po okouzlující přístav Dubaj Marina. Volný vstup zahrnuje také možnost dopřát si jedinečný výhled z 125. patra této ikonické budovy společně s kávu a lahodným snídaňovým pečivem.
  • Zážitek z promenády u Dubajské fontány: The Boardwalk je plovoucí plošina o délce více než 275 metrů, která se nachází u Dubajské fontány a umožňuje návštěvníkům zažít unikátní vodní, hudební a světelnou podívanou. Pro turisty této atrakce je připraveno představení na 30 akrech jezera Burdž s více než 1 000 různými vodními expresemi.
  • Prohlídka Yellow Boats Atlantis Blast Tour: Vydejte se na 45minutovou zábavnou plavbu po dubajském přístavu až k Palm Jumeirah a kolem hotelu Atlantis the Palm, budete si tak moci  prohlédnout dubajské panorama od pobřeží a vyslechnout si poutavý výklad od místního průvodce o historii architektury a celé metropole, a to vše za současného nasávání slunečních paprsků.

Tato speciální nabídka platí pro všechny zpáteční letenky do Dubaje nebo s mezipřistáním v Dubaji zakoupené s kódem EKDXB23 do 29. ledna 2023. Nabídka se vztahuje na rezervace provedené na emirates.com, prostřednictvím call centra společnosti Emirates nebo partnerských cestovních kanceláří pro cesty realizované od 18. ledna 2023 do 31. března 2023*.

S Emirates prozkoumáte ještě více z Dubaje

Se společností Emirates si při návštěvě Dubaje přijde na své každý cestovatel, zejména ten, kdo hledá trochu zimního slunce. Dubaj nabízí celou řadu prvotřídních zážitků – od sluncem zalitých pláží a památek až po prvotřídní pohostinství a volnočasové aktivity.

My Emirates Winter Pass: Zákazníci, kteří letí do Dubaje nebo přes Dubaj, se mohou jednoduše prokázat palubní vstupenkou a platným dokladem totožnosti ve stovkách maloobchodních, zábavních a gastronomických provozoven, stejně jako ve známých atrakcích a luxusních lázních, a využít tak fantastických slev v celé Dubaji a Spojených arabských emirátech (SAE). Všechny nabídky programu My Emirates Pass naleznete zde

Členové věrnostního programu Skywards: Členové oceňovaného věrnostního programu Skywards společnosti Emirates mohou sbírat míle za každodenní útratu v maloobchodních prodejnách v SAE a tyto míle vyměnit za odměny v podobě letenek, upgradů a vstupenek na koncerty a sportovní akce. Více informací o programu Emirates Skywards najdete zde

Společnost Emirates bezpečně obnovila provoz do více než 130 destinací na šesti kontinentech a v současné době provozuje z Prahy do Dubaje denní lety.