Doplňky v kuchyni ve stylu francouzského art noir

estárnoucí, nadčasová a zároveň tak oblíbená. Černá barva symbolizuje eleganci, poutá pozornost a se světlejšími tóny dokáže v kuchyni vyčarovat hotové zázraky. Přesvědčte se sami a pořiďte si do bytu ikonické spotřebiče a bytové doplňky z Potten & Pannen – Staněk, které z vaší domácnosti vytvoří šik místo v tradičním francouzském stylu art noir.

Elektrický mlýnek na sůl, koření a bylinky Enfinigy, černý

Vždy po ruce. Elektrický mlýnek na mletí hrubozrnné soli, pepře, koření a sušených bylinek Zwilling Enfinigy vám bude dělat společnost při každém vaření a následném dochucování jídla. Na jeho minimalistickém vzhledu se podíleli designéři z italského studia ​​Matteo Thun & Antonio Rodriguez a jeho hlavním benefitem je dobíjecí Li-ion baterie s velkou kapacitou a dlouhým USB kabelem. Elektrický mlýnek s výkonným motorem naleznete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 470 Kč.

Skleněná rychlovarná konvice Zwilling Enfinigy, 1,7 l, černá

Královna kuchyně. Skleněná rychlovarná konvice z řady Zwilling Enfinigy překvapí nejen svým ikonickým vzhledem, ale především řadou užitečných funkcí. Za pomoci šesti přednastavitelných programů, které ovládáte pomocí intuitivního dotykového displeje, nastavíte správnou teplotu pro přípravu kávy, čaje či připravíte pokrm pro ty nejmenší. Ocení ji také všechny maminky k ohřátí mléka nebo ke sterilizaci kojeneckých lahviček. Praktickým pomocníkem je i nerezový filtr na sypaný čaj uvnitř těla konvice, který lze snadno vyjmout. K zakoupení v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 3 990 Kč.